Telefon +90 232 422 0 555 +90 542 441 95 28
Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:00 - 18:00
Teklif AL

hakkımızda

Vega Güvenlik

Vega Güvenlik hakkında bilgiler: Güvenlik sistemleri bilgi-işlem teknoloji çağında dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde uygulamak elektronik güvenlik konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretmek bilgi çağının getirdiği bu küreselleşme karşısında iş dünyasının yeni ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2000 yılında kurulmuş genç ve dinamik bir şirkettir.

Elektronik güvenlik sektöründe rakiplerinden sıyrılarak hedeflerini büyüten Vega Güvenlik müşteri odaklı yaptığı çalışmalarda ev-işyeri güvenliğinde birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Vega Güvenlik;  CCTV Kamera, Hırsız Alarm, YangınAlarm, Çevre Güvenlik, Personel Devam, Acces Geçiş Kontrol, Parmak İzi, Bekçi Tur, Mağaza Ürün Güvenlik, Görüntülü Diafon, X Ray Cihazları 24 Saat 365 Gün Alarm Haber Alma Merkezi hizmetlerimiz vardır.

Tüm bunları Vega   güvencesinde sorunsuz, kesintisiz ve Güven duygusu ile yaşayacaksınız.

Vizyon

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.

Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.

Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.

Yüksek seviyede müşteri tatmini sağlamak.

Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak.

En son teknoloji ile en çabuk sürede hizmet vermek.

Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır.

Müşterilerin aklından geçeni, tecrübe ve bilgimizle eksiksiz bir şekilde ortaya koymak.

Misyon

Firmamız yüklendiği  misyonu, prensipleri ve çizgisinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek kısa bir sürede elde ettiği başarılı çalışmalarını devam ettirerek, gelecek birkaç yıl içinde sektörün öncü ve yenilikçi liderlerinden biri haline gelmek ve hakettiği yerde bulunmayı hedeflemektedir.