yeni1Vega Elektronik güvenlik sistemleri dünyadaki gelişme ve teknolojileri ülkemizde Mağaza koruma olarak Bilinen Electronic Article Surveillance Sistemlerini ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde uygulama konusunda gereken ihtiyaçlara çözüm ve proje üretebilmek için 2000 yılında kurulmuş olup elektronik güvenlik sektöründe rakiplerinden sıyrılarak mağaza ürün güvenlik sistemleri Electornic Article Surveillanca sistemlerinin kendi bünyesinde imal ederek mağaza koruma sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Vega Güvenlik yaptığı çalışmalar arasında CCTV Kamera, Hırsız Alarm, Yangın Alarm, Çevre Güvenlik,Ürün Koruma, Personel Devam, Acces geçiş kontrol, Parkmak İzi, Bekçi Tur, Mağaza Ürün Güvenlik, Görüntülü Diafon, Araç Takip Sistemleri, X-Ray Cihazları 24 saat 365 gün Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti vardır.

Vega Mağaza Güvenlik Sistemleri ve Ürün Güvenlik Sistemleri.

resim2İP KAMERA                                                                                                

IP Kamera gerekli noktaların güvenliği ve farklı amaçlarla uzaktan izlemek ve kayıt altına almak için internet veya network bağlantınızdan faydalanarak gerek kablolu gerek kablosuz olarak ürün koruma alanında kullanılabilmeye imkan sunan kamera teknolojisidir. IP Kamera diğer sistemler gibi ekstra aparatlar, kartlar, kayıt cihazları gerektirmeyen en ileri teknolojiye sahip olan kamera sistemidir. İp Kameralar görüntü aktarılan mekanının canlı ve sesli olarak bulunduğunuz heryerden bilgisayarınız, laptopunuz, cep telefonunuz ve PDA’nızdan rahatlıkla izleyebilme olanağı sunmaktadır.

güvenlik sistemleri

alarm sistemleri

ürün güvenlik

ürün koruma

kamera sistemleri

mağaza güvenlik

tanıma sistemleri

hırsız alarm

ip kamera

dome kameralar