Menderes Güvenlik Sistemleri

Menderes güvenlik sistemleri

Güvenlik hafife alınacak bir durum ya da olgu değildir. Çoğalan nüfus ve birçok enik gurubun bir arada yaşadığı alanlarda özellikle ihtiyaç duyulmaktadır. Ev dolandırıcılarına karşı önlemler alınmalıdır. Buda sadece kapı kilitli ya da kapı zincirleri ile çok mümkün olmaz. Firmamız ev güvenlikleri için birden fazla ürünü siz ev sakinlerine sunmaktadır. Bu görüntülü diafon ve kamera sistemlerinden sadece bir kaç tanesidir. Kapıya gelen yabancıları görüntülü diafon sayesinde görüp önleminizi alabilirsiniz.  Yine apartman ve site gibi alanlarda merdiven boşlukları, asansör içleri ve kapı girişlerine konuşlandırılan IP kameralar sistemleri ile gözden kaçan yabancıları hemen fark edip önemlinizi alabilirsiniz. Firmamız güvenlik cihazları son teknoloji olup çözünürlük düzeyi ile de yüz algılama hareket algılama gibi uyarıları verir. Kayıtlar bilgisayar verilerin de toplanır ve siz silmediğiniz sürece kendi kendini silmez veriler. Menderes güvenlik sistemleri ile her adımınız güvence ve takip altında kalacaktır.

Görüntülü diafonlar ile davetsiz misafirlerinizi hemen fark edin

Niteliksiz ve nitelikli dolandırıcılığın artması ile evde yaşlı ve çocuklar tam manası ile güvende değildir. Özellikle büyük şehirlerde her an kapınıza bir dolandırıcı gelip evinizi soyabilir. Burada önemli olan elbette kimseye güvenmemektir ama yaşlı ve çocuklar çok çabuk kandırıldığı ve iyi niyetleri istismar edildiği için kimsenin niyetini anlayamazlar. Menderes güvenlik sistemleri artık tüm ailenizi güvenlik çemberine alarak bir sorunla karşılaşıldığı anda siz müşterilerimizin cep telefonlarına gönderdiği sinyaller ile uyarı vermektedir. İlerleyen durumlarda mutlaka polisle de irtibatta geçilir.

İş yerlerinizi kablolu kablosuz güvenlik sitemleri ile koruyalım

güvenlik sistemleri izmir, izmir güvenlik sistemleri şirketleri, menderes güvenlik sistemleri, alarm sistemleri izmir, apartman kamera sistemleri fiyatları izmir, kamera sistemleri izmir menderes, kamera güvenlik sistemleri fiyatları,
Menderes güvenlik sistemleri iş yeri sahipleri için tüm detayları düşünmüş olup yangın, hırsızlık, kavga gibi durumları hemen algılar.

Çoğu IP güvenlik sistemlerinin çözünürlüğü düşüktür ve verileri iki gün içersin de kendi kendine yok eder eğer iş yeri sahipleri bir problemle karşılaşırsa bu veriler silindiği için bir sorunun köküne inemezler ve problem ortadan kaldırılamaz. Firmamız ıp güvenlik kameraları asla verilere dokunmaz çözünürlüğü yüksek olduğu için de zarar verecek olan kimseleri anında tespit eder. Menderes güvenlik sistemleri iş yeri sahipleri için tüm detayları düşünmüş olup yangın, hırsızlık, kavga gibi durumları hemen algılar.

Etiketler:  güvenlik sistemleri izmir, izmir güvenlik sistemleri şirketleri, menderes güvenlik sistemleri, alarm sistemleri izmir, apartman kamera sistemleri fiyatları izmir, kamera sistemleri izmir menderes, kamera güvenlik sistemleri fiyatları,

Kaydet

Kaydet